Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Roletki materiałowe

- FANTAZJA ALUMINIUM czyli NOWOCZESNOŚĆ I DESIGN
Montowana bezpośrednio na skrzydle okna. Mała zgrabna kasetka idealna do okien pcv, aluminium jak i drewnianych. Po zainstalowaniu staję się częścią okna. Dzięki prowadnicom wyeliminowane są prześwity, a tkanina stabilnie pracuje w świetle szyby.

- LUX ALUMINIUM czyli FUNKCJONALNOŚĆ I AWANGARDA

Montowana bezpośrednio na skrzydle okna. Pasująca do każdego typu okien. Duża masywna kasetka umożliwia zamontowanie rolety mającej nawet powyżej 2,5m długości. Występuje z prowadnicami.

- EXCLUSIVE czyli PRAKTYCZNOŚĆ I ELEGANCJA
Bezinwazyjny system przyklejany do ramy okiennej. Roleta wykonana z wysokiej jakości aluminium występuje w komplecie z prowadnicami przestrzennymi. Nie zasłania światła szyby, możliwość zamontowania na absolutnie każdym oknie bez względu na kształt listw przyszybowych.

- PRESTIGE PCV czyli KLASYKA I OSZCZĘDNOŚĆ
Kasety wykonane są z wysokiej jakość tworzywa sztucznego. System montowany na skrzydle okna z prowadnicami pcv. Idealny dla osób szukających tańszych, a zarazem klasycznych rozwiązań.

- MINI czyli PROSTOTA I ESTETYCZNOŚĆ
Bezinwazyjny montaż na skrzydle za pomocą haczyków, tkanina prowadzona jest na żyłce aby nie odstawała od okna. Żyłka występuje za tkaniną także po opuszczeniu tkaniny jest niewidoczna. System Mini występuje na wałku odkrytym bez kasety.

 

- WOLNOWISZĄCE czyli TRWAŁOŚĆ I SATYSFAKCJA
System przykręcany do ściany lub sufitu. Roleta jest na wałku odkrytym, pozwala na zasłonięcie dużych wnęk okiennych. Mechanizm wykonany z PCV dolna belka obciążająca tkaninę z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player