O nas

Nasza firma to biznes rodzinny, który prowadzimy już od kilku pokoleń. Z pokolenia na pokolenie przekazujemy sobie wiedzę, a także różne umiejętności. Stale także podnosimy swoje kwalifikacje. Nasz zespół składa się z nie tylko doświadczonych architektów oraz inżynierów budownictwa, ale także malarzy, dekarzy, murarzy, szpachlarzy. Oprócz tego współpracujemy także z architektami wnętrz i dekoratorami wnętrz.

Razem z DomPlast jesteś w stanie postawić swój dom od zera. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie budowy. Uwzględniając Twoje preferencje tworzymy także domy i mieszkania „pod klucz”. Dzięki temu unikasz wielu problemów, a mieszkanie jest oddawana w takim stanie, że możesz się do niego wprowadzić od zaraz.

Nasi specjaliści to również wysokiej klasy architekci i dekoratorzy wnętrz. Realizowali już wiele projektów. Dzięki temu odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Na początku współpracy zbiorą wywiad i stworzą dla Ciebie wizualizacje Twojego przyszłego domu. Z nimi jesteś w stanie spełnić swoje każde wnętrzarskie marzenie.

Możesz się także do nas zgłosić zawsze wtedy, gdy potrzebujesz przeprowadzić remont. Zajmujemy się kompleksowo całymi mieszkaniami i domami. Równie dobrze możemy dla Ciebie wyremontować także pojedyncze pomieszczenia. Wybierz nas, a stworzymy dla Ciebie dom Twoich marzeń!